SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
harikaradyo.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Ankara Mobil Sohbet

Ankara Mobil Sohbet

Güzel ülkemizin başkenti olan memur kenti Ankara’lı hemşehrilerimizin bizlere yapmış olduğu isteklerin değerlendirilmesi sonucunda Mobil Ankara Sohbet, Ankara mobil Sohbet odalarımızı açmış bulunmaktayız. Artık Ankaralı hemşehrilerimiz yeni arkadaşlıklara, yeni dostluklara hem de ve hatta yeni aşklara bizlerle birlikte başlangıç yapabileceklerdir. Unutmayın ki SohbetAy ailesi yeni arkadaşlıklar, dostluklar ve aşklar amacıyla yalnızca bir başlangıç olup sizlerin tutumu davranışı ve kullanıcılar üstünde bırakmış olduğunuz itimat sayesinde kullanıcılar sizi gündelik hayatında yani real hayatına alabileceklerdir. Yani kullanıcılarla gündelik hayattaki görüşleriniz tamamiyle sizin elinizde olup sergilemiş olduğunuz tutumlar sayesinde bu arkdaşlıkları kolaylıkla gerçek hayatınıza aktarabilirsiniz.

Sizler de Ankara chat odalarımız içerisine yalnızca Ankara ve ilçelerinden olan bay, bayan kullananların katılabileceği gibi siz kıymetli kullanıcılarımız böylece sizlere en yakın bay, bayan arkadaşlarla tanışma imkanını elde etmiş olabileceksiniz. Ankara mobil chat odalarımız siz değerli hemşehrilerimiz amacıyla tamamiyle ücretsiz ve üyeliksiz olup istediğiniz anda, istediğiniz her yerden bilgisayarlarınız ve mobil cihazlarınız aracılığı ile aramıza katılabilirsiniz.

Ankara sohbet odalarımız dışında dilerseniz Global sohbet odalarımız vasıtası ile Dünya’nın ve Türkiye’nin dört bir yanından aramıza katılan bay, bayan arkadaşlarla da tanışa bilme imkanına sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanlarda da dilerseniz Oyun, Yarışma, Eğlence benzeri soru yanıt kanallarımız vasıtası ile sizlere yöneltilen sorulara doğru cevap vererek puan kazanabilir, kazanmış olduğunuz bu puanlarla spesifik hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Sizlerde sohbet odalarımız, oyun odalarımız içerisinde zamanın nasıl geçtiğini unutabilir, eğlecenli ve eğlenceli anlarınızı bizimle yaşarken sizler amacıyla akıcı olarak hizmet veren Dj arkadaşlarımız vasıtası ile dilediğiniz kullanıcıya, dilediğiniz müzikleri ücretsiz olarak gönderme olanağına sahip olabilirsiniz.

Sizlerde Harika Radyo ailesi doğrulusunda sizlere sunduğumuz bu hizmetlerden anında ücretsiz ve üyeliksiz olarak faydalanmak istemez misiniz? O halde haydi sohbet odalarımız içerisinde sizlerde yerinizi alın… Keyifli ve keyifli zaman geçirmenizi diliyoruz.

Ankara, Türkiye’nin bir ili, başkenti ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2016 itibarı ile 5.346.518 kişidir. Bu nüfus, 25 ilçede,1433 mahallede yer almaktadır. İl çapında nüfus yoğunluğu 209’dur.
Alan: 24.521 km²
Rakım: 938 m
Hava hali: 22 °C, Rüzgar tarafı: Güneybatı, Rüzgar sürati: 2 km/s, Nem: c
Nüfus: 5,271 milyon (2015)
Oteller: Fiyatı ortalama ₺161 olan 3 yıldızlı oteller, fiyatı yaklaşık ₺297 olan 5 yıldızlı oteller.
Yerel saat: Salı 05:59
Yüksekokullar ve Üniversiteler: Polis Akademisi, Diğer

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çanakkale Dul sohbet Çanakkale Dul sohbet

Cebinizden Yemeyen Sohbet  Gelişen teknoloji ile girdiğimiz internette sohbet deneyimi elbette bir çok sitenin kurulması ile devam etti. Elimizde o kadar çok site var...

DEVAMI
Bursa Dul sohbet Bursa Dul sohbet

Sosyal hayatımızın bittiği bu karantina günlerinde yalnızlığımıza aynada bakıp sevimsiz bulduğumuz bir dönem. Yalnızlığın zor geldiği bir dönem. Kimseyle konuşamamanın ağırlığıyla yasıyoruz....

DEVAMI
Burdur Dul sohbet Burdur Dul sohbet

Yüz yüze Sohbet İmkânı   Chat odalarımız kişiler nasıl rahat ediyorsa o şekilde konuşabilsin diye yazılı ya da görüntülü olacak şekilde birbirinden...

DEVAMI