SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
harikaradyo.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

DuL Cinsel Sohbet – Sohbet

Dul cinsel sohbet sitesi ile nasıl tanıştığımı bu güzel yazı ile anlatmak istedim.27 yaşında Dul Olduğumda, Kalp Kırığımdan Kurtulmak İçin Seks Yaptım işte başlıyoruz.

20’li yaşlarımda sekse yaklaşımım açık, vahşi ve özgürdü. Aksine, kocamla olan şeyler başından beri daha gelenekseldi.

İlk öpücüğümüzden önce üç randevu için benimle kur yaptı, yalnız her birinin sonunda onu daireme getirmeye çabalamıştım.

Başlangıçta, beni tanımaya başlarken hızı ölçülüyordu. Kısa süre sonra kendini tamamiyle açtı. Küçük stüdyo dairesinde seviştikten bir akşam, yüzümden mutlu gözyaşları süzüldü. Sadece iki aydır beraberydik fakat ona aşık olmuştum.

Seni kaybetmekten, incitmekten veya seni çok sevmekten korkuyorum, dedim ona.

Ruhuma olan şefkatine paralel olarak bedenime özen, şefkat ve saygı gösterdi. Ona olan ilgim çok kuvvetli ve elektrikliydi. Gerçek olamayacak kadar iyi, çok nazik ve çok hoş görünüyordu. Güvenilir ve iletişimsel olmaya olan bağlılığı beni güvensizliklerimden ve şüphelerimden kurtardı.

İkimizin de hayalini kurduğu fakat diğer kimseyle bulamadığımız ilişkiyi beraber kurduk. Sevgimiz basitçe derinleşti.

İkimiz de hayatın zevklerine – kahkaha, müzik, sanat, yemek, seks, seyahat – öncelik verdik ve neşeli bir iyimserlik paylaştık. 4 1/2 yıl boyunca birbirimizden ayrılamazdık. Biz birdik.

  1. doğum gününden birkaç hafta önce, yılbaşı gecesini evde geçirirken, teşhis edilmemiş aort diseksiyonundan aniden öldü. Hastalanmamıştı ve zayıflayan kalbinde trajedinin belirdiğini bilmesinin hiçbir yolu yoktu.

Onu reaksiyonsiz bulduğumda, ona olan koşulsuz sevgimin onu ölmekten kurtaramayacağını keşfettiğimde hayatım sonsuza dek değişti.

Onunla sonsuza kadar kendimi bulduğuma emindim. Ve sonra, 27 yaşında, birdenbire dul kaldım.
Bir gecede hayatlarımızı birleştirerek yaşadığımız dyetişkinluğu kaybettim. Bekârdım, yalnızdım ve kimliğimin bir kısmı – onun karısı olarak – yok olmuştu. Dairemiz boş gibiydi. Artık onsuz yüzleştiğim için geleceğimi hayal edemiyordum.

Kederim ve kalp kırıklığım fiziksel olarak acı verici ve kafa karıştırıcıydı. Gece boyunca uykuya dönmek aylar sürdü, gözyaşlarının eşiğinde gezinmeden bir günü atlatmak daha da uzun sürdü. Yalnızlıktan – sahip olamadığım birini özlemekten – ve diğer bir vücut tarafından tutulmak ve rahatlatılmak için acı çekiyorum. Yatağımızda çapraz olarak uyudum, vücudum soğuk ayaklarımdan soğuk almak için ona uzandı.

Her sabah bir maraton gibiydi. Onsuz nasıl devam edebilirim yine?

Dokunulmaya, tutulmaya, öpülmeye, rahatlamaya hasret


Hayatımdaki insanlar inanılmaz ve beni her yönden sevildiğini hissettirdiler. Onsuz geçen günler boyunca eğlenebildim, güldüm ve hayata şükran duyabildim. Ama hiçbir arkadaşımın bakımı yalnızlığımı dindiremez.

Birinin beni tutmasını istedim – ufaklüğümden beri istediğim ve kocamın her gün taahhüt ettiği bir rahatlık. Kimin ve ne zaman bu kadar yalnız hissetmekten vazgeçtiğimi, nasıl bir insanın böylesine özel ve doyumsuz bir ihtiyacı karşılayacağını merak ettim.

Dokunulma, öpülme, okşama istekm, gün geçtikçe içimde daha parlak ve daha sıcak yanan bir orman yangını gibiydi.

Arkadaşlara dokunma konusu ile ilgiliki çaresizliğimi anlatacak kadar cesur olduğumda, bazıları acımı hayatlarının bekar oldukları bir dönemle karşılaştırdı. Ama kusursuz bir aşkı bildiğim ve onu kaybettiğim için hissettiğim boşluk çok daha ağırdı.

Dul olmak, ayrılık ya da boşanma ile aynı şey değildir. Kocam ve ben seçim yapmadan sonsuza kadar ayrıldık ve onun ölümü netlikle hiçbir işe yaramadı.

Ben çıkmak istemedim. Kocamı istedim. Ve ona sahip olamazsam, iyi olduğumu iddia etmek zorunda kalmadan seks ve fiziksel şefkat istedim.
İhtiyaçlarımı karşılayacak makul ortaklar bulmak için ilk kez flört programlarına döndüm. Altı ay boyunca bir dizi yabancıyı evime davet ettim. Akşam yemeğinden ve içkilerden kaçındım, bunun yerine farklı türde bir karşılaşma tavsiye ettim. Onlara kurallarımı, tercihlerimi ve şartlarımı ifade ettim. Durumum konusu ile ilgili onlara karşı dürüst oldum ve yeni bir ilişkiye hazır değildim. Sınırlamalar konusu ile ilgili rahat olup olmadıklarına karar vermek onlara kalmıştı.

Kaybedecek hiçbir şeyim olmadığını hissettim. Zaten en kötü kabusumu yaşıyordum, öyleyse neden zevk bulma ve neşe arama çabamda cesur davranmayayım?

O ilk aylarda yaptığım seks, kocamla paylaştığım yakınlığa hiç benzemiyordu, yalnız karşılaşmamı beslemek için evliliğimde kazandığım güveni kontrol ettim.

Üniversite sırasındaki umursamaz ilişkilerin aksine, sıradan sekse giriyordum ve neyi tatmin etmem gerektiğini daha iyi anlıyordum. Daha yetişkin ve vücuduma karşı sarsılmaz bir aşkla donanmış olan seks bana kaçış sağladı.

Seks yapmak beni canlı hissettirdi ve ölmeseydi hayatımın nasıl olacsunucusunadair acı verici, döngüsel kanaatden beni kurtardı. Beni güçlendirdi ve bana bir kontrol hissi verdi.

Zihnim, yaşadığım her oksitosin seliyle rahatladı. Dokunulmak, günlük hayatımın zorluğuyla yüzleşmek için bana enerji verdi.

Kendini sevme ve iyileştirme aracı olarak seks


İnsanların yaklaşımımı anlamakta zorlanacağını biliyordum. Kültürümüz, seksi kendini sevme, iyileştirme ya da güç için bir araç olarak kullanan birçok kadın örneği sunmuyor. Bir ilişki dışında seks yapmak çoğu insan için anlaşılması zahmetlidir.

Evliliğim olan çapadan cinselliğimin çözülmesini nasıl düzelteceğime dair öğüt almak için başvuracak kimsem yoktu, fakat kendi yolumu oluşturmaya kararlı oldum.
Kocama bakmayı özledim – masaj vermeyi, hayallerinin peşinden gitmesi için onu cesaretlendirmeyi, hikayelerini dinlemeyi ve gülmeyi. Zamanımı, enerjimi ve yeteneklerimi onu açmak, dşayetli hissettirmek ve hayatını zenginleştirmek için kullanmayı özledim. Yeni erkeklere kocama yağdırdığım türden muameleyi yalnızca bir saat de olsa cömert hissettim.

Bana hoşliğimi hatırlatmak ya da cinselliğimi doğruluğunu sağlamak için ara sıra bir ziyaretçim olduğunda yalnız yaşama alışmak da daha basitdı.

Yeni bir normal buldum.

Sınırlı iletişimle birkaç ay süren gündelik seksin sonrasında, poliamorous ya da monogamous olmayan ilişkilerdeki partnerlere yönelerek rotamı değiştirdim.

Kız arkadaşları ya da karıları olan erkeklerde, birbirine bağımlı olmadan görkemli seks buldum. Kocam olmadan hayatımı ve geleceğimi anlamaya devam ederken onların şirketleri fiziksel ihtiyaçlarımı karşılıyor. Koşullarımı göz önünde bulundurarak kurulum en uygun, zira bu partnerlerle seks ve isteklar konusu ile ilgili güven ve açık bir diyalog kurabilirim ki bu bir gecelik ilişkilerde zor.

Şimdi, kocamın ölümünden bir buçuk yıl sonra, ben de çıkıyorum, insanları yalnızca daireme davet etmiyorum. Ancak hayal kırıklıklarının sayısı, umut ışıklarından çok daha çokdır.

Hayatımı tamamiyle paylaşacak birini bulacağım konusu ile ilgili umutlahenk. Herhangi bir köşede, herhangi bir insandan aşkı bulmaya açığım. Bu alışılmadık hayatı kocamla paylaştığıma benzer bir hayatla değiştirme zamanı geldiği zaman, bunu tereddüt etmeden yapacağım.

Bu arada, evliliğimde olduğu gibi dulluktan zevk almak ve ilk öncendirmek, hayatta kalmama yardımcı olmaya devam edecek.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Evli Cinsel Sohbet % Chat Evli Cinsel Sohbet % Chat

Hiç eğlenmek, evli cinsel sohbet etmek istedin mi? Şimdi evli kadınlarla sohbet etme ve hayatınızın en güzel anlarını yaşama şansınız. Tek...

DEVAMI
Cinsel Sohbet – Cinsellik Cinsel Sohbet – Cinsellik

Erkekler cinsel performansını iyileştirin Cinsel Sohbet sohbet etmeden önce bunları okumanızı istiyorum bunları bilirseniz sizin faydanıza olucaktır. Bütün gece yatakta cinsel...

DEVAMI