SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
harikaradyo.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

ESohbet – E Sohbet

Esohbet

Çok geçmeden sizler için enteresan olabilecek yeni bir esohbet ile karşılaştım. Bunu araştırmak için biraz zaman aldım ve olabildiğince yasal görünüyor – proje, ekip ve esasen sunmaları gereken çalışan bir sohbet sitesi.
e-Sohbet , tıpkı WhatsApp ya da sohbet gibi bir mobil sohbet uygulamasıdır. Kurucuları uygulamayı hem oyun hem de uygulama mağazalarında esasen yayınladı. Bugün gelince, uygulama temel olarak merkezi olmayan bir P2P ağı üzerinden şifreli mesajlar göndermenizi ve almanızı sağlayan bir Telegram klonudur. Oldukça hoş, fakat e-sohbet geliştiricilerine göre, bu yalnızca başlangıç.
Projenin arkasındaki ekip, eSohbet için olabildiğince muazzam planlar aldı. Her şey planlandığı gibi giderse, e-Sohbet bir sonraki büyük şey olabilir . Önce Telegram ile karşılaştırarak sebebini açıklayayım.

ESohbet Ve Sohbet

Muhtemelen esohbet’i biliyor ve hatta kullanıyor olabilirsiniz . Sohbet, gizlilik ve ademi merkeziyetten güzel insanlar için bir sohbet’tir . Sohbet , mesajları her iki uçta da şifreleyerek kullanıcıların casusluk yapmadan özel görüşmelerin keyfini çıkarmasını sağlar.
esohbet aynı tarzda hizmet sunar. esohbet’in, birçoğu hala geliştirme aşamasında olan bir dizi ek fonksiyone sahip Telegram olduğunu söyleyebilir ve uygulama planlandığı gibi olduğunda günlük görevler için hepsi bir arada bir çözüm haline getirebilirsiniz. olmak.
esohbet, (a) e-Sohbet ekibinin uygulamayı daha da geliştirmesi için fonları artırmayı ve (b) en önemli e-Sohbet fonksiyonlarının çalışması için gerekli olan sohbet tokenlerini halka yayınlamayı amaçlamaktadır (daha çoksı az sonra)
Önümüzdeki 12 ay içinde esohbet’in amacı:

  • Merkezi olmayan şifreli mesajlaşma. Bu, esohbet’in esasen olduğu bir şeydir – tam gizliliğin tadını menfaatirken mesaj göndermenizi ve almanızı sağlayan bir uygulamadır. Ağ P2P’tir, yani hiçbir hükümet ya da bilgisayar korsanı serverları kapatamaz ve uygulamayı öldüremez ya da serverlardan birini ele geçirerek titiz kullanıcı verilerini çalamaz.

Merkezi olmayan şifreli messenger video görüşmeleri

Merkezi olmayan şifreli mesajlaşma

  • Kişisel finans merkezi , çok sayıda para birimi göndermenizi, almanızı ve değiştirmenizi sağlar. Diyelim ki, sohbet ettiğiniz şahsa biraz kripto para veya para göndermek istiyorsunuz. e-Sohbet bunu direkt olarak e-Sohbet kullanıcı arayüzünden yapmanıza izin verecektir. Ürünleri satın alabilmek için kredi kartınızı da takabilirsiniz.
  • Çok Para Birimli Kripto Cüzdan . Önceki özelliği mümkün kılmak için, esohbet messenger, kuşkusuz tamamiyle özel olan ve sizden diğer kimse tarafından izlenmeyen çok para birimli kripto cüzdanı içerir.

esohbet Para aktarımleri ve kripto para birimleri

esohbet Dahili ödeme sistemi yoktur.

  • İçerik tarayıcısı . E-Sohbet kendi sohbet gruplarınızı oluşturmanıza ve mevcut gruplara katılmanıza imkân tanır. Buradaki yenilik, esohbet’in bir derecelendirme sistemi ve çoklu grup seçenekleri sunmasıyla insanların en iyi içeriği bulmasını basitlaştırıyor. Tercih ettiğiniz içerik oluşturucuları izleyerek feed’inizi de özelleştirebilirsiniz.
  • Sosyal Medya. Yukarıdakiler, esohbet’in insanların içeriklerini nasıl paylaşacaklarını seçebilecekleri bir tür sosyal medya olmayı amaçladığı anlamına gelir. Bu, içerik oluşturucuların takipçilerini almasını ve bundan kazanç elde etmesini basitlaştıracak bir sistem oluşturacaktır:
  • Gelir Üreticisi . İnsanlar YouTube, Blogspot ve diğer sitelerde harika içerik yayınlamak için ödeme alır. Ancak, bir blogda yazdığımız her kelime için sohbet penceresinde yazdığımız binlerce kelimenin olduğu bir sır değildir. Sohbet üzerine yazdıklarımızdan para kazanabilirsek ne olur? E-Sohbet, ipuçları almanıza izin vererek en büyük sohbet mesajlarınızdan para kazanmanıza imkân tanır.
Blogcular için esohbet Ücretli kanallar

Fotoğraf ve video içeren e-Sohbet Akışı
Temel olarak, bir sohbet grubundaki herhangi bir büyük şaka veya faydalı yorum potansiyel olarak biraz ekstra nakitle sonuçlanabilir . Herhangi bir fotoğraf ya da video size kişileriyle paylaşım potansiyel olacaktır gelir yol .
Ayrıca, esohbet bir tür sosyal medya olacağından, takipçileriniz Patreon ya da diğer üçüncü taraf hizmetlerini kullanmanıza gerek kalmadan sizi destekleyebilecek. Kısacası, şahsi finans merkezi fonksiyonelliği vasıtası ile, esohbet, kaliteli mesajlar ve içerik yayınlama karşılığında ödüllendirilmenizi basitlaştırır.

E-SOHBET PARASI (sohbet)

Neden e-Sohbetin Kendi Jetonuna İhtiyacı Var?
esohbet internet sitesine göre, ” Tüm belirteç sahipleri dağıtılan veri deposunda (IPFS) ek alan alır, bu nedenden dolayı yazışma ve kullanıcı içeriği aygıtta depolanmaz ve merkezi bir server yoktur .”
Bu temel olarak bütün esohbet konuşmalarınızın ve paylaşılan dosyalarınızın özel bir serverda saklanmadığı anlamına gelir. Bunun yerine, bilgiler şifrelenir ve diğer kullanıcıların cihazlarına dağıtılır. Jetonlar, her kullanıcının IPFS üzerinden depolama hakkına sahip olduğu veri miktarını kontrol etmeyi amaçlamaktadır.
Her satın alma sonsuzdur, yani belirli miktarda depolama alanı kullanma hakkının zaman içinde dolmadığı anlamına gelir. Belirli miktarda depolama alanı satın aldığınızda, eşdşayet miktarda jeton imha edilir.

e-Sohbet ve Yatırım Beklentileri

esohbet ilk aşamasında, çok büyük bir indirim ile jeton alabilirsiniz. Bir dakika içinde geri döneceğim. esohbet’i günlük olarak kullanacak biriyseniz, büyük ihtimalle olabildiğince ucuzken bazı sohbet jetonlarını almakla ilgileneceksiniz.
Ancak, yatırımcının indirimden kâr elde etmesinin bir yolu var mı?
Bildiğim kadarıyla, sohbet tokenleri uzun vadeli hoş bir yatırım olabilir. Nedeni kolay – zaman içinde tokenler ciddi deflasyon yaşayacak. Bunu, her yeni esohbet kullanıcısı ile token isteğindeki artışla birleştirin ve sonuçta her ay doğal olarak yükselen bir token elde ediyoruz.

ŞİMDİ, esohbet HAKKINDA NELER?

esohbet ilk turunda. Katkıda bulunanlar% 25’lik bir indirimin tadını menfaatir – başlangıçta sohbet başına 1 ABD Doları olarak fiyatlanan jeton, şimdi sohbet başına sadece 0,75 ABD Doları olarak fiyatlandırılmaktadır. 1. tur 22 gün daha sürecek ve bundan sonra indirim% 20’ye düşürülecek.
Ellerinizi madencilikle olan bazı sohbet tokenlerine almanın diğer bir yolu var . Madencilik sohbet, boş HDD alanınızı diğerlarına ödünç vermek ile ilgilidir. Daha önce SIA ya da Storj madenciliği yaptıysanız , nasıl çalıştığını biliyorsunuz. Tek fark, burada ayırdığınız her gigabaytın ödül alma şansınızı arttırmasıdır . Bu algoritmaya “ Çoğaltma Kanıtı ” adı verilir .E-Sohbet esohbet Sayfasını Kontrol Edin
SONUÇ OLARAK
E-Sohbet uygulanabilir bir proje midir? Başka bir deyişle, AİHM jetonları paranıza dşayet mi? Sadece zaman gösterecek olsa da, esohbet’in sundukları geniş çözüm ve araçlar vasıtası ile büyük ihtimalle geniş bir işitsel çekeceği açıktır. Uygulama, hem iOS hem de Android için uygulama mağazalarında esasen mevcut ve olabildiğince hoş yorumlar aldı.
Bu, projenin bir potansiyele sahip olduğuna ve bir gün ikinci Telegram olabileceğine inanmamı sağlıyor. Ya da belki daha büyük ve daha yaygın bir şey. Sonuçta, esohbet’in arkasındaki ekip olabildiğince sağlam ve fikirleri çok mantıklı.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

CAN YÜCEL – Sebepsiz Sevmektir Aşk CAN YÜCEL – Sebepsiz Sevmektir Aşk

https://www.youtube.com/watch?v=sRLdD63zZ9w CAN YÜCEL - Sebepsiz Sevmektir Aşk - Sebepsiz Sevmektir Aşk şiiri - Sebepsiz Sevmektir Aşk şiiri indir -...

DEVAMI
Leylim Ley –  Azerice Leylim Ley – Azerice

https://www.youtube.com/watch?v=h_nQDJscmNM Фарахманд Каримов - Лайло 2019 | Farahmand Karimov - Laylo 2019

DEVAMI
Afyon Seviyeli Sohbet Afyon Seviyeli Sohbet

Afyon Seviyeli Sohbet Seviye bizim işimiz sitemiz içinde her oda birbirinden güzel seviyeli insanlarla doludur. Afyon Seviyeli sohbet odalarımız...

DEVAMI