SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
harikaradyo.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

ESohbet

Esohbet Java 1995 yılında ilk olarak yayın hayatına girmiş uygulamaylama dilidir. Çok ayrıntıa girmeden eski dönemlerde java yüklü olmayan bilgisayarlar sohbet kanallarına giriş sağlayamazlardı. Sayfa açılır ve çarpı (X) biçiminde hata alırdık.

O dönemlerde ki esohbet uygulamalarının ara yüzü java Appletler ile sağlandığı için olmazsa olmaz durumu vardı. Eski dönemdeki sohbet uygulamalarının başında gelen ve unutulmayanlar arasında bulunan esChat Appletidir. Java olmadan açılmayan ve ücretli olarak verilen sohbet aracı idi.

Artık bu tür indirme prosedürleri geçmiş dönemde kalarak yeni teknolojinin daha basit ve hızlı ara yüzleri ile sohbet odalarına bağlanmak konusu ile ilgili da olabildiğince geliştiğimizi söyleyebiliriz., hoş sohbetler edebileceği ve hoş ilişkiler kurabileceği alanlardır. Bu hususta teknolojinin bütün imkânlarından faydalanan kullanıcılar da para ödemeden birbirleriyle tanışabilmekte ve herhangi bir ek programa gerek duymadan bu uygulamaları kullanabilmektedir. Zaten mobil şeklinde de artık giriş yapabileceğiniz için cep telefonlarınızdan da anlık sohbet edebilirsiniz. Üstelik günün her saati aktif olan kullanıcılar vasıtası ile sizler de derdinizi paylaşacak ve birlikte gülecek insanları burada bulabilirsiniz.

Elektronik haberleşme olarak esohbet platformundan bahsedeceğiz. E sohbet üzerinden neler yapılabilir ? Esohbet serversi kullanıcıları ile ilgili bilgiler ve bu tarz sohbet kanallarında sohbet hususları nedir ? biçiminde makalemizi okuyarak bilinçli biçimde odalara giriş yapabilirsiniz.

Sohbet insanların temel ihtiyaçlarından biri diyebiliriz. İnsanların bir biçimde birileri ile iletişim kurarak konuşma yapması gerekmektedir. Esohbet vasıtası ilen İnternet üzerinde oluşturulan sohbet sunucusunakatılarak her ülkeden global olarak kullanıcılar katılabiliyor.

ESOHBET CHAT PLATFORMU

Bilinenden çok daha geniş kapsam içerisinde olan sohbet hususlarını ele alır. Çok iyi konumlarda olan ve markalaşmış bir duruma gelen e sohbet chat dünyasında ilk 10 içerisinde biliniyor.

Tercih edilebilecek siteler arasında olduğunu de belirtmek gerek. Çoğunluğunu +18 sohbet oluşturduğu için reşit olmayanları girişi bu sayfalarda yasaktır. Bağlantı kurmadan önce kesinlikle kurallar sayfalarını okumanız faydasınıza olacaktır.

Javasız Yetişkin Sohbet

Java uygulamaları bilgisayarınız üzerinde yüklü değil ise sohbet odalarına nasıl giriş yaparız ?

Öncelikle java`nın ne olduğunu bilmeyenler için bilgilendirme yapalım, sosyal platformlar da bu kadar çok kullanılmayacaktı.

Sohbet kanalları aslında hernet rahatçar diğer insanlarla konulabileceği, bilindiği üzere 2000’li yıllarda çok tanınmışdi. Şimdilerde ise herkes internet dünyasının sosyal platformlarında yerini almış durumda. Oysa chat sitelerinde kurulan o hoş ilişkiler olmasaydı, görüntülü ve sesli sohbet sitelerinden daha birçok kategoride sunulan hizmetlerle birlikte tercihlerinizi yaparak sizler de bu eğlenceli dünyada vakit geçirebilirsiniz. Tamamen para ödemeden sunulan bu platformlar, En iyi Chat siteleri araştırılırken bakmanız gereken çoğu ölçüt vardır aslında.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çanakkale Dul sohbet Çanakkale Dul sohbet

Cebinizden Yemeyen Sohbet  Gelişen teknoloji ile girdiğimiz internette sohbet deneyimi elbette bir çok sitenin kurulması ile devam etti. Elimizde o kadar çok site var...

DEVAMI
Bursa Dul sohbet Bursa Dul sohbet

Sosyal hayatımızın bittiği bu karantina günlerinde yalnızlığımıza aynada bakıp sevimsiz bulduğumuz bir dönem. Yalnızlığın zor geldiği bir dönem. Kimseyle konuşamamanın ağırlığıyla yasıyoruz....

DEVAMI
Burdur Dul sohbet Burdur Dul sohbet

Yüz yüze Sohbet İmkânı   Chat odalarımız kişiler nasıl rahat ediyorsa o şekilde konuşabilsin diye yazılı ya da görüntülü olacak şekilde birbirinden...

DEVAMI