SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
harikaradyo.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Kıbrıs Sohbet

Kıbrıs Sohbet sitemizde isim alırken Hüseyin gibi illa kendi adlarınızi yazmanıza gerek yoktur seçiceğiniz herhangi bir isimle girebilirsiniz. Mehmet, Hayriye gibi ya da Ahmet, Fatma, telefon numarası gibi özel bilgilerinizi vermenizi isteyen ve bu duruma ısrar eden kullanıcılar serverdan netlikle uzaklaştırılacaklardır.

İşte Türkiye’nin en istikrarlı ve büyümeye yönelik büyük çalışmalara imza atan serversunda sohbet etmemeniz için hiç bir neden kalmadı sitemizin en büyük özelliklerinden biri canlı yayınımız sizler için bay ve bayan dj arkadaşlarımız özel yayın yapmaktadırlar bu yayınlar canlı olarak dinleyiciye sunulmaktadır netlikle yayınlar kaydedilip yenidenı oynatılmamaktadır. Sizler real hayatınızdaki arkadaşlarınıza dostlarınıza ya da komşularınıza bizim canlı yayın yapan radyomuzdan arzuler gönderebilirsiniz sevdiğiniz insanlara radyo adresinin urlini kopyalayıp gönderebilirsiniz ve onlarda sizlerle aynı parçaları dinleyebilir ve sizin yazdıklarınızı mesajlarınızı anonslarda dj arkadaşlarımız canlı yayında mesajlarınızı oklinkar ya da sohbet odalarımıza bağlıyken siz radyomuzu dinlemek dilerseniz şayet dinleyebilirsiniz ve diğer bütün kullanıcılara arzuler isteyip dilediğiniz parçanın radyo kanalında çalınmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm Kıbrıslı arkadaşlarımızı sohbet odalarımıza davet ediyoruz ve bekliyoruz sizde hemen sohbete girip yapın bunun için çok kısa bir zaman gerekmektedir yalnızca nick name seçerek yani kullanıcı ismi seçerek sohbete giriş yapınız örneğin Ayşe, facebook, msn, sosyal medya yerine bu platformları kullanan kişi sayısında her zaman artış görülmektedir.

Kıbrıs Sohbet kanalları üzerinden yapılan girişlerle birlikte bay ve bayan arkadaş edinebileceğiniz gibi içinizden geldiği gibi rahatlıkla davranarak duygu ve kanaatlerinizi karşı tarafa transfer edebilirsiniz. Bunun yanı sıra telefonlarınızda internetin olması vasıtası ile her yerde sohbet siteleri desteği alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Aktardığınız üzere teknolojinin gelişimi en fazla bu tür sitelere yaramıştır ve hala kullanılmaktadır. Ayrıca sohbet ederken seviyeli ve dürüst bir biçimde kullanım yapan kişilerle birlikte görüntülü ve sesli görüşmeler de yapabilirsiniz.

Kıbrıs kısaltılmış tam ismi ile KKTC ( Kuzey kıbrıs Türkiye cumhuriyeti ) sohbet odalarına güzel geldiniz.

Kıbrıs Sohbet Chat Odaları KKTC Sohbet odalarında nelermi var Türkiyenin en hoş ve tek kıbrıs sohbet odası olan siz dşayetli kullanıcılarımıza özel yalnızca fakat yalnızca sizin için kuzey kıbrıs türk cumhuriyeri sohbet odalarımızda sizlere hizmet vermekteyiz.

Kıbrıs genel olarak çok hoş bir bölgedir bilhassa denizi ve ada olması en büyük özelliklerinden birtanesidir. Kıbrısta alkol fiyatları çok düşüktür ve eylence mekanları ile ünlüdür kıbrısta hayat biraz pahalıda olsa bence çok hoş bir bölgedir tam yaşanılacak alan kıbrıs her yık turist akımına uğrar ve yılın her dönemi sıcaktır.

Kıbrıslı dostlar sizde samimi sıcak ve koyu bir sohbete varmısınız kıbrıs sohbet odaları sizler için açmış olduğumuz bu bedava uygulama ile size saydığım tüm imkânları bir arada bulabilirsiniz. Kıbrıs chat odalarında binlerce kulllanıcı bulunmaktadır ve hepside sizin gibi özel insanlardır.

Sitemize binlerce bay bayan vardır şayet kendinize makul arkadaşı aramak için sitemize giriş yapmaktaysanız emin olun size makul birisi netlikle karşınıza gelecektır ve şunu hatırlatmak isteriz sitemizdeki sohbet tamamen seviyelidir seviyesiz sohbet eden ya da terbiyesini bozan kullanıcılarımısı siteden admin arkadaşlarımız uzaklaştıracaklardır. Sizler için seçmiş olduğumuz oper ve adminlerimiz kanalın huzurunu 7/24 sağlamaktadırlar sizi rahatsız eden kullanıcılar olursa şayet özelden küdür yazan ya da sizin istemediğiniz biçimde davranan Skype, günün her saatinde aynı şeyleri görmekten çokılmış durumdalar. Bu sayede artık eskisi gibi Chat odalarında hoşce vakit geçirmekte ve diledikleri kadar farklı insanlarla sohbet edebilmektedirler. Ayrıca teknolojini sağladığı çoğu imkân ile birlikte insanlar mobil üzerinden de görüşmelerini sürdürmektedir. Zaten mobil chat sisteminin geçmişi çok zaman önceye dayandığı için, Günümüzde sosyal medyanın gücü yavaş yavaş kırılmaya başladı. Çünkü yaptıkları her eylemi bu platformlarda paylaşmaktan yorulmayanlar vardır.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çanakkale Dul sohbet Çanakkale Dul sohbet

Cebinizden Yemeyen Sohbet  Gelişen teknoloji ile girdiğimiz internette sohbet deneyimi elbette bir çok sitenin kurulması ile devam etti. Elimizde o kadar çok site var...

DEVAMI
Bursa Dul sohbet Bursa Dul sohbet

Sosyal hayatımızın bittiği bu karantina günlerinde yalnızlığımıza aynada bakıp sevimsiz bulduğumuz bir dönem. Yalnızlığın zor geldiği bir dönem. Kimseyle konuşamamanın ağırlığıyla yasıyoruz....

DEVAMI
Burdur Dul sohbet Burdur Dul sohbet

Yüz yüze Sohbet İmkânı   Chat odalarımız kişiler nasıl rahat ediyorsa o şekilde konuşabilsin diye yazılı ya da görüntülü olacak şekilde birbirinden...

DEVAMI