SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
harikaradyo.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Mirc Sohbet

mIRC sohbet siteleri, arkadaşlık siteleri, evlendirme siteleri gibi sitelerde kullanılmaya başladıktan sonra insanların farklı insanlarla tanışma talebi artıkça sohbeti basitlaştırmak için bilgisayar üzerinden internet sitelerine girmeden yalnızca bir uygulama aracı ile siteye girmek amaçlı oluşturulmuş client programı.

Kusursuz bir mirc sohbet şansı yakalamak isteyenlerin sürekli ziyaret ettiği chat siteleri, birbirinden farklı imkânlar sunmaktadır. Eskiye dönmek isteyenler çok iyi anımsar ki, bundan seneler önce yalnızca internet kafelerde chat sitelerine giriş yapabiliyorduk. Özellikle de lise yıllarımızda daha çok çevre edinmek için sohbet siteleri üzerinden bir arayış içerisindeydik. Şimdi aynı fırsatı bize sunan bu sitelere giriş yaparak hem maziyi yeniden yaşayabilir, hem de birbirinden kaliteli ve iyi insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Mirc Chat


Khaled Mardam tarafından yazılmış ve 1995 yılında bütün dünyaya dağıtılmıştır. Zamanın en polüper serverları, UnderNet ve DalNet serverlarıdır. Sonrasında birçok IRC server kuruldu, Türkçe’de birçok server bulunmaktadır.

Diğer sitelere nazaran çok daha çok üye sayısı olan bu sitelerin yeni yeni insanlar sunması ve bilhassa de bilgi transfersı sebebiyle tercih edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra sohbet odaları girişi yaparak bedava bir biçimde farklı kişiliklerle tanışabilirsiniz. Günümüzde birden fazla mirc sohbet odası mevcuttur ve bunlara giriş tamamiyle bedavadir. Yaşanacak farklı problemleri da hemen site yönetimine aktararak problemsiz bir biçimde yeni dostluklar kurmaya, belki de görülmemiş bir ilişkiyle hayatınızı daha çok hoşleştirmeye hemen başlayabilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

CAN YÜCEL – Sebepsiz Sevmektir Aşk CAN YÜCEL – Sebepsiz Sevmektir Aşk

https://www.youtube.com/watch?v=sRLdD63zZ9w CAN YÜCEL - Sebepsiz Sevmektir Aşk - Sebepsiz Sevmektir Aşk şiiri - Sebepsiz Sevmektir Aşk şiiri indir -...

DEVAMI
Leylim Ley –  Azerice Leylim Ley – Azerice

https://www.youtube.com/watch?v=h_nQDJscmNM Фарахманд Каримов - Лайло 2019 | Farahmand Karimov - Laylo 2019

DEVAMI
Afyon Seviyeli Sohbet Afyon Seviyeli Sohbet

Afyon Seviyeli Sohbet Seviye bizim işimiz sitemiz içinde her oda birbirinden güzel seviyeli insanlarla doludur. Afyon Seviyeli sohbet odalarımız...

DEVAMI