SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
harikaradyo.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Muhabbet

Muhabbet

Muhabbet etmek yada sohbet etmek deyimi aynı şeyler olmasa da her ikisinde aynı yola çıkmaktadır. Muhabbet kelimesi anlamı saygılı , dostça bir arada oturup konuşma, söyleşi anlamına gelmektedir. Muhabbet sitelerinde her ilden bay ve bayanlarla muhabbet etmek bir ayrıcalık olarak bilinmektedir. Muhabbet site kuruculları sizlerin rahat bir yerde muhabbet etmeniz için bu siteyi kurmak istemişler ve bunu başarmışlardır.

Günümüz koşullarında insanların olan güvenleri kırılmış ve kalabalık içerisinde yalnızlık maalesef ki çoğalmıştır. Bizim amacımız da bu sitede güvenliğinizi göz önünde bulundurarak rahat bir ortamda muhabbet etmeniz. Yeri geldiğinde fikir alabileceğiniz yeri geldiğinde yol gösterebileceğiniz bir ortamda olmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Mobil Muhabbet

MobiL Chat

Akıllı telefonlariniza androirc uygulamasını google playden mobil muhabbet sistemini  indirerek  telefonuzdan güvenli bir şekilde girebilirsiniz,gönül rahatlığı ile Mobil muhabbet uygulamasını telefonuza indire bilir ve muhabbet edebilirsiniz. Yada www.harikaradyo.com/mobil sitemi ile eski sürüm yada yeni sürüm olarak daha basit bir sistemi kullanabilirsiniz. Telefonlar, notebook, tablet gibi internet sağlayıcısı olan tüm cihazlardan bağlantı yapabilirsiniz.

Muhabbet Odaları

HarikaRadyo ile Sohbet Yap

Muhabbet odaları odalarımızda oyun odaları , radyo odaları olarak sizler için herşey düşünülmüş olup her gün daha da gelişim göstermekteyiz.Odalarimizda keyifle oyunlar oynayarak bilir ve radyo kanalımızda djlerimiz ile sohbet edebilirsiniz.

Muhabbet Kanalların Kurallları

Her kanallın kendine ait kuralları vardır bunlar nelerdir isterseniz şöyle göz atalım.

Sohbet kanalı ve kuralları:

Sohbet kanallarında seviyeli ve saygılı sohbet edildi sürece herhangi bir ceza işlemi uygulanmaz, ve sizi rahatsız eden kişileri kanalda yetkili olan kisilere söyleye bilirsiniz onlar gerekli islemleri yada gerekli uyarıları yapacaklardır. Hoş ve sevgi ile iyi sohbetler dileriz.

Radyo kanalları kuralları : 

Radyo kanalındaki kurallar sohbet ile aynı olsa da bazı farkliklar vardır. Sohbet kanalında flord yasak iken radyoda serbesttir. Eğlence kanalıdır. Djler size sizler djlere saygı duymak zorundasınız aksi halde yayıncı ile dalga geçmek onu rahatsız edici şekilde davranış sergilemek ve siyasi ,futbol gibi tartisma yaratacak küfürlü şarkılar istemek yasaklar içindedir.

Oyun kanaları kuralları : 

Oyun kanalarinda ilk kurallardan biri sohbet yasak olması, ikinci kurallar saygı için de oyun oynanması yarismalarda birinci , ikinci olanlara çeşitli hediyeler verilmektedir . Şansınız bol olsun.

Saygi ve sevgi bizim icin inceliktir.

Hos muhabbetler dileriz.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Aksaray Chat – Muhabbet Aksaray Chat – Muhabbet

Aksaray Chat Aksaray chat odalarında Tercihinizi seçerek hemen belirlediğiniz cinsellik odamıza giriş yapa bilirsiniz,aksaray gabile chat, aksaray am chat, sıcak...

DEVAMI
DuL olgun Sohbet % Chat DuL olgun Sohbet % Chat

DuL olgun Sohbet Dul olgun sohbet sitelerinde karekter düşunce özgürlüğü bakımından gezilmedik görülmedik Sohbet siteleri kalmaz. Hani derlerya tebdili mekanda...

DEVAMI
Omegla Sohbet %100 Omegla Chat Tv Omegla Sohbet %100 Omegla Chat Tv

Omegla sohbet sitemiz üzerinde bulunan çeşitli eğlence alanları vardır. Bunların başında tabi ki omegla sohbet odaları gelmektedir. Bunlardan sonra...

DEVAMI