SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
harikaradyo.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Sanal Dostluk Nedir

Sanal Dostluk Nedir

Ortam sanal ama insanlar gerçek. Coğu zaman sorarız Sanal Dostluk Nedir.Hatta reel hayattan daha rahat sohbetler yapılabiliyor.Kendini yazarak ifade etmekten keyif alan insanların bir araya gelmesi ile gerçekleşmesi muhtemel bir dostluk biçimidir.

Bu zengin alemde illa ki kafanıza uygun, frekansı sizinki ile tutan birine rastlarsınız ve günlük yaşantınızda zaten o kadar çok özel dostlarınız vardır ki bu yeni insanı yaşamınızda sanallık boyutundan gerçeğe döndürme gereğini duymazsınız.

Hele ki günlük hayatta karşılaşma ihtimaliniz hiç yoksa çok daha rahat olabilir, onunla herşeyi paylaşıp her konuda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. bazen sonu gelmez geyikler olur bu bazen de kendinizden bile sakladığınız sırlarınız.vefasız bir dostluk olması muhtemeldir ama gerçek hayattaki dostlarınızdan beklediklerinizi de beklemezsiniz aslında. amacınız kullan at değilse eğer olabildiğince uzun sürer bu dostluklar ve çok da büyük keyif verir.

Hiç birbirini görmesede birbirini çok iyi anlayan, dinleyen, bütün sorunlardan uzak sessiz sedasız paylaşımlar yaşamak.bazen gerçek hayatta bulunamayan samimiyeti, güveni bulmak.apayrıdır.

Aslında sorun sanal ve reelde değil; sorun insanların gerçekten insan olmayışından kaynaklı.Reelde de bir çok arkadaşlarımız var bir de öyle düşünün gerçek arkadaş ve dost değil herkesi genellemedim tabi.

Sorun insanların kişiliğinden,ahlakından,dürüst yada yalancı olmasından,niyetinin iyi yada kötü olmasından kaynaklanıyor.burada birde kimse gerçek kimliğini,nüfus cüzdanını,adresini,işini,adresini söylemediği için farklı davranabiliyor.ama insan her yerde aynı olmalıdır. İnsan yüzünü görmedigi bi kişiyle sanırım daha rahat konusuyo cünkü yüz yüze deyil herseyin gercekleri söyleniyo.Sanal dostluk olur eğer siz ona güvenebiliyosanız netten olması hiç önemli değildir dürüst olsun yeter.

Gerçek dostluğu, gerçek arkadaşlığı bulmak dileği ile herkese..

DİPNOT:

GERÇEK BİR DOST TEMASI PAHA BİÇİLMEZ

Arkadaşlık söz konusu olduğunda da her zaman olduğu gibi sayılar değil kalite ön plandadır. “Geniş bir sosyal ağ, ilişki kurmak ve bilgi edinmek açısından müthiş olanaklar sunar.Ama gerçek bir dost sıcaklığı ve aidiyet duygusu yaşamak istiyorsanız birkaç yakın arkadaşınızla fiziki olarak birlikte olmanız gerekir. Başka bir deyişle, interneti yaşamının merkezine oturtmuş genç nesil bilir ki gerçek bir dostluk, birinin kapısına dayanıp “Ben geldim” demek ve akıllı telefonları bir süreliğine erişime kapatmaktır.

(Sanal diye sınırlamamak gerekiyor)

 

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yapın

  • Yüzyüze konuşulmayacak şeylerin paylaşıldığı bazen gerçek dostluktan daha samimi olduğunu düşündüğüm durum.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Adıyaman Seviyeli Sohbet Adıyaman Seviyeli Sohbet

Adıyaman seviyeli sohbet Her konuda olduğu gibi bu konudada herkezden önde olduğumuzu söylemek isterim.Seviyeli sohbet bizim işimiz diye ...

DEVAMI
Adana Seviyeli Sohbet Adana Seviyeli Sohbet

Adana Seviyeli sohbet sitelerimiz içinde seviyeli bir sekilde sohbet edebilir. Yeni dostluklar kurabilirsiniz. Adından da anlaşıldı gibi seviyeli bir...

DEVAMI
Sohbet Siteleri –  Harika Sohbet Siteleri – Harika

Sohbet siteleri kadılarla sohbet hatlarında birbirinden hoş kadınlar ekranın karşı tarafında sizi bekliyor. Onlarla konuşmak istemez miydiniz? En içten...

DEVAMI