SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
harikaradyo.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm fragmanı

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ve yayınlanmaya başladığı haftadan itibaren reyting listelerinde Diriliş Ertuğrul gibi bir fenomeni geçerek zirveye yerleşen Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm fragmanı ile bugün ekranlara gelecek.

Osman Sınav‘ın yönettiği ve çekimleri Trabzon’da gerçekleştirilen Sen Anlat Karadeniz’in 5. bölüm fragmanları da yayınlanırken, izleyiciler fragmanlara dahi aşırı derecede ilgi göstererek sadece Youtube üzerinde milyonlarca kez izledi. Yayınlanan ilk fragmanın izlenme oranı 4 Milyonu geçerken ikinci fragmanda 3 milyona yaklaştı. Bu rakamların dizi fragmanları için oldukça yüksek olduğu ifade ediliyor.

“Seni kurtaracağım Yiğit!”

Nefes ve Yiğit’in Rusya’daki özgürlük hayalleri, Vedat’ın onları yakalamasıyla suya düşer. Tahir, Batum’da Nefes’ten gelecek “sağ salim vardık” haberini beklerken, Vedat, Nefes’ten oğlunu da ayırır, Yiğit’i annesinin kollarından koparıp İstanbul’a gönderir.

Nefes şimdi yabancı bir memlekette yapayalnız Vedat’ın zalim ellerindedir.

Tahir ise yüzlerce kilometre öteden çok acı bir şekilde Nefes’in her çığlığına tanık olur. Nefes’in Yiğit’i kendisine emanet ettiğini duyar ve Vedat’ın silahından çıkan merminin sesiyle büyük bir karanlığın içine gömülür. Artık hayatının tek bir amacı vardır. Ölü ya da diri, Nefes’i Vedat’ın ellerinden almak ve Yiğit’i kurtarmak.

Karadeniz’de ise, Mustafa kardeşinin hayatı karşılığında kaçırdığı Eyşan’la uğraşırken, Asiye hiç istemediği eltisi Mercan’a bohça götürmek zorunda kalır ve elbette Asiyeliğini yapar. Ancak çok geçmeden gelen bir mesaj, Asiye’nin yüreğinde büyük bir yangını başlatır. Kocası onu başka bir kadınla aldatmaktadır! Asiye tabancasını kaptığı gibi Mustafa’sının peşine düşer.

DÜNYA LİSTELERİNE GİRDİ

Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu, dünya genelinde en çok yorum alan dizi ve programlar arasında, Sen Anlat Karadeniz’İN ilk 10’da olduğunu yazdı.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

  • Bu akşam yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir, Nefes ve Yiğit’i kurtarmak için tehlikeli bir plan kuracak. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölümden heyecan dolu sahneler…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çanakkale Dul sohbet Çanakkale Dul sohbet

Cebinizden Yemeyen Sohbet  Gelişen teknoloji ile girdiğimiz internette sohbet deneyimi elbette bir çok sitenin kurulması ile devam etti. Elimizde o kadar çok site var...

DEVAMI
Bursa Dul sohbet Bursa Dul sohbet

Sosyal hayatımızın bittiği bu karantina günlerinde yalnızlığımıza aynada bakıp sevimsiz bulduğumuz bir dönem. Yalnızlığın zor geldiği bir dönem. Kimseyle konuşamamanın ağırlığıyla yasıyoruz....

DEVAMI
Burdur Dul sohbet Burdur Dul sohbet

Yüz yüze Sohbet İmkânı   Chat odalarımız kişiler nasıl rahat ediyorsa o şekilde konuşabilsin diye yazılı ya da görüntülü olacak şekilde birbirinden...

DEVAMI