SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
harikaradyo.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Serkan ile Röportaj

 <Selen> Merhaba Serkan , Hoşgeldiniz

<Serkan> Merhaba, hoşbuldum.

 <Selen> Sizi tanıyabilir miyiz? Mesela Serkan kimdir?

<Serkan> Serkan sanal ortamda bir ruh hali , bir fikir. Kendimi sanal ortamda böyle tanımlıyorum. Normal yaşantıma gelirsek Aslen Ankara’lıyım. Şuan işim gereği Erzurum’da yaşıyorum. Hafta içi işten eve evden işe bir hayatım var. Hafta sonlarımı arkadaşlarım ile çeşitli aktiviteler yaparak dolduruyorum. Yeni insanları tanımayı, seviyorum.

<Selen>😊 Sanal sohbet ile ne zaman tanıştınız? Ne kadar süredir  buralardasınız?

<Serkan> 2008-2009 yılında meslek hayatımının başladığı yıllarda tanıştım. İşim gereği nöbetlerim oluyor. Zamanımı bu şekilde yeni insanlar tanıyarak geçirmeyi seviyorum. Uzun bir ara vermiştim. Ve geçtiğimiz yazdan beri bu ailenin içerisindeyim.

<Selen> Fırsatlar gereği =)

<Selen> Bu şarkı beni anlatıyor dediğiniz şarkı nedir?

<Serkan> Belirli bir şarkı yok beni anlatan. Her şarkıdan bir parça belki. Ruh haline göre de değişebiliyor bu. Sadece bir şarkı sizi anlatabiliyor olabilir mi ?

<Selen> Yada şöyle diyelim müzik ruhun gidasi ise vitamini …. olan sizin için kimdir?

<Selen> Kulağıma hoş gelen her türlü şarkıyı dinlerim diyorsunuz.

<Serkan> Kulağıma hoş gelen o an ruhuma hitap eden her türlü şarkıyı dinlerim. Ama şu aralar Yıldız Tilbe.

<Selen> Anlaşıldı kulak zevkimiz her yoruma gidiyor =)

<Selen> Sunucumuz harikaradyo ve radyo sorumlularımız dcy’lerimiz hakkında düşünceleriniz nedir?

<Serkan> Her biri ayrı kıymetli. Buraya beni bağlayan sebeplerden birisi de dcy’lerimiz. İsteklerimizi geri çevirmemeleri, yayın ile sohbeti birleştirmeleri dinleyicilere ayrı keyif veriyor.

<Selen> Evet yayınlarımız ciddi anlamda görevlerini başarılı kaliteli ve titiz bir şekilde sürdürüyorlar benden burdan hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum =)

<Selen> Sanal sohbet, chat hakkındaki düşüncelerinizi alabilir miyim?

<Serkan> Sanal sohbette insanların birbirlerini kimlikleri ve dış görünüşleri ile yargılamadığını, düşünce ve fikirleri ile değerlendirdiklerini görüyorum. Bu güzel bir şey. Tabi bazı insanların bunu lehine kullanıp olmadığı biri gibi konuşmaları sanal sohbetin kötü bir yanı.

<Selen> Güzel bir bakış açısı =)

<Selen> Bir önceki soruya tekrar dönüyorum =) izninizle…

<Selen> Radyo sorumluları  hakkındaki fikirlerinizi aldık , keyifle dinlediğiniz yayıncı arkadaşımız kimdir sizin için ?

<Serkan> Zor bir soru. Her biri ayrı kıymetli daha önce de dediğim gibi. Tercih etmek zorunda kalırsam beni konuk olarak yayınına davet ettiği için KabuS’a torpilim olsun. Onu tercih edebilirim. 😊

<Selen> Evet, seçim  yapmak çok zor hepsi birbirinden güzel formatlarla karşımıza çıkıyorlar =)

<Selen> Serkan , hangi takımı tutuyor taraftari olduğu takım hangisidir?

<Serkan> Futbol ile hiç alakam olmadı. Aileden gelen bir alışkanlık sanırım. Aileminde alakası yok futbol ile. Halı saha maçlarına sadece iyi koşuyorum diye davet ederler. Kaleyi şaşırıp kendi kaleme gol atmışlığım var. Sorduklarında cevap verebileyim diye Galatasaray’ı tutuyorum.

<Selen> Güzel diyelim , hangi takımı tutuyorsak takımımızı sabote etmeyelim.

<Selen> Sanal muhabbet, chat mekanı harikaradyo takma ismiyle tanıdığımız arkadaşlar  arasında size en yakın olan arkadaşımız  kimdir desek rumuz ne olur?

<Serkan> Ben normal hayatımda da hemen hemen herkes ile dostluk kurabilen biriyim. Kendimi girdiğim ortama adapte eder kişiye göre sohbetimi şekillendiririm. Ama sohbetini sevdiğim kişiler arasında Kenan ön planda diyebilirim.

<Selen> Sevilen bir arkadaşımız , bende kendisini cok severim =). Çok  uyumlu bir karakteriniz var.

<Selen> Güven  desem aklınıza gelen ilk cümle  ne olur?

<Serkan> Cümleden ziyade aklıma gelen ilk kelime ”zaman” olur. Herkese hemen güvenemiyorum. Güvensizlik problemim yok tabi ki ama herkese zaman tanırım. Herkesin bende hata payı vardır. Güvenmem için o hata payını aşmamaları gerekir.

<Selen> Takma ismiyle en güvendiğiniz arkadaşımız  kimdir ?

<Serkan> Dürüst olmak gerekirse tam anlamıyla güvenecek kadar zaman geçiremedim burada.

<Selen> Umarım hep bizimle olursunuz =)

<Selen> En büyük ‘fobi’ korkunuz desem bir cümle ile belirtir misiniz?

<Serkan>  Umarım  inşallah  😊 Eskiden bir çok fobim vardı. Karanlık,yükseklik ve kapalı yer gibi. Zamanla üzerine gidildiğinde aşılacak şeylermiş bunlar ki aştım. Tek aşamadığım sevdiklerimi kaybetme korkusu. Allah kimseye yaşatmasın.

<Selen> Evet bunu ben çok iyi anlıyorum. Herşeyin üstünden geliyoruz lakin sevdiklerimizi  kaybetmenin gelemiyoruz allah kimsenin acısını göstermesin…

  <Serkan> âmin.

  <Selen> Hayatınızda hiç “kıl payı kurtuldum”dediğiniz bir vakit oldu mu?

<Serkan> Hayatımda her şeyden kıl payı kurtuluyorum. Arkadaşlarım bana şans eseri yaşıyorsun der. Hayatımı kaybetmekten, özgürlüğümü kaybetmekten, sevdiklerimi kaybetmekten bir kaç defa kıl payı kurtuldum. O yüzden hayatımın, özgürlüğümün ve sevdiklerimin kıymetini biliyorum.

<Selen> Umarım sevdiklerinle huzurlu sağlıklı bir ömür geçirirsiniz.

<Serkan> inşallah.

<Selen> Yemek konusuna gelirsek en sevdiğiniz yemek nedir?

<Serkan> Yemek ayırt etmem. Genel olarak etçilimdir. En sevdiğim dersek kendi yaptığım ve benim dışımda kimsenin yiyemediği ilginç soslu makarnalar diyelim. 😊

<Selen> Osmanlı  mutfağının aynı zamanda da zengin, fakir her evin mutfağında pişen  küçük büyük herkesin sevdiği bir lezzet =) En azından   siz aç  kalmıyorsunuz  😊

<Selen> Eski sevgilinizle arkadaş olarak kalabilir misiniz?

<Serkan> Eski sevgilim beni arkadaş olarak görebilecekse kalabilirim. Kadınlar daha duygusal bir yapıya sahip oldukları için sonrasın da arkadaş olarak göremiyorlar. O yüzden genelde arkadaş olarak kalamıyoruz.

<Selen> Anladım yani siz kalabilirsiniz. Hiç bir şekilde kıskanmam diyorsunuz =)

   <Serkan>  Evet kalırım 😊

<Selen> Röportajımıza  katıldığınız için teşekkür ederim. Çok  büyük  bir keyif aldım  sizinle sohbet etmekten umarım hep yanımızda bizimle devam edersiniz.😊

<Serkan> Ben teşekkür  ederim . Sizinle tanışmak sohbet etmek benim için  ayrı  bir gurur 😊 iyi geceler..

                    ~Selen&ALaCaKaRaNLiK

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

  • yeni tanıma tanışma sanırım iyi birisin sanalın ayrı bi rengide sensin (neyse birer bişey atım 🙂 )

  • İlk yaptığınız röportaj olsun anket veya adını her ne diyorsanız çok güzel olmuş emeğinize yüreğinize sağlık. Sekoo seni tadığıma çok memnun olmuştum ve halende olmuşum galiba. Adımı yazdığın için de tşk ederim (: Ben pek duygusal konuşamıyorum idare et reis (: Şaka bi yana dostluklarımızın daha da iyi günleri olur inş (:

  • Hoşgeldin 😍

  • Tatlı yorumlarınız için teşekkür ederim. Hoşbulduk Selen’im.

  • Serkanı bayadır tanırım gerçekten değer verdiğim ve güvenilir bi kardeşimdir bu şekilde tanımakta çok güzel Selen canımmm emeğinize sağlık 🙂

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çanakkale Dul sohbet Çanakkale Dul sohbet

Cebinizden Yemeyen Sohbet  Gelişen teknoloji ile girdiğimiz internette sohbet deneyimi elbette bir çok sitenin kurulması ile devam etti. Elimizde o kadar çok site var...

DEVAMI
Bursa Dul sohbet Bursa Dul sohbet

Sosyal hayatımızın bittiği bu karantina günlerinde yalnızlığımıza aynada bakıp sevimsiz bulduğumuz bir dönem. Yalnızlığın zor geldiği bir dönem. Kimseyle konuşamamanın ağırlığıyla yasıyoruz....

DEVAMI
Burdur Dul sohbet Burdur Dul sohbet

Yüz yüze Sohbet İmkânı   Chat odalarımız kişiler nasıl rahat ediyorsa o şekilde konuşabilsin diye yazılı ya da görüntülü olacak şekilde birbirinden...

DEVAMI