SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
harikaradyo.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Sevgi Chat

Sevgi Chat

Öncelikle sizlere Sevgi chat ailesi olarak sevginin tanımını yapalım , insanı bir kimseye ya da şeye karşı yakın ilgi ve bağlılık göstermeye yönelten içsel duygu, sevme duygusudur.

Anne sevgisi , çocuk sevgisi sevgilerin en önde gelenidir.Tabi sevgi herseye olabilir hayvanlara , çiçeklere, bitkilere, kısacası kim neyi sevmek isterse onu sevebilir. Şimdi konumuza dönelim adı ustunde  sevgi chat‘ten bahsetmek istiyoruz kısaca chat sevgisi de denilen bilir. Gunumuz siteresinden kurtulmak isteyen dostlarımız  için bir fırsattır chat yapmak. Günün yorgunlugunu, sitresini atmaniz için kacmicak bir fırsattır sevgi chat sitesi. Şimdi sitemize ucretsiz katılım yaptıktan sonra kendinize ozgün bir takma isim alarak kayıt işlemi yapıyorsunuz. ücret odemeden yaptınız bu kayıt ile şifrenizi kimseyle paylasmiyorsunuz. Sizlere özel odalarımızda bahsedelim aşk, sevgi ,siir  kanallarımiz da dilediniz gibi sohbet edebilir yeni çitlerle tanısa bilirsiniz ayrıca sevgiliniz yoksa bile kendi yapımızda biri ile sevgili olabilirsiniz. Saygı ve sevgi içinde sohbet sadece bizim sitemizde, bunu emin olarak soluyoruz ki siteye giriş yaptınız da goruceksiniz. Ortamın güzelliğini insanların kalitesini vs. Simdi telefon kullanıcılarımız için yaşanan bazı sorunları anlatmak istiyorum telefonunuz çaldığın vakit itibariyle mobil bağlantısını düşüncesinden dolayı sunucu içerisindeki kanallardan da düşeceksiniz Bu yüzden yapmanız gereken tek şey adroidirc program kullanmalısınız daha basit bir bağlantı şekli vardır ama yok ben programı indirmek istemiyorum diyorsanız www.harikaradyo.com/mobil bağlantı ile nerde olursaniz olun baglanti yapabilirsiniz.

 

Sevgi Chat kurallarimiz

Öncelik kuralımız sevgi ve saygı içerisinde chat yapmak. Kişileri rahatsız etmeden, siyaset, futbol gibi terimlerde bulunmadan sohbet etmiş kişilerle alaycı konuşmamak bu tür davranışlar sergileyen arkadaşlar sunucumuzda ki yetkililer tarafından direk 1. uyarı ve 2. uyarıdan sonra sunucudan uzaklaştırma cezası alicaktir. Sunucumuzda yaşadığınız problemleri yetkili arkadaşları çekinmeden söyleyebilirsin onlar sizlere hiç düşünmeden yardım edeceklerdir. Bizler sizin için en kaliteli sohbet sitesi kurmak için uğraştım ve bu amacımıza ulaştık Sizler de bize bu katkıda bulunmak istiyorsanız Sevgi chat kanallarında sohbet edebilir, oyunlar oynayabilir ve radyo dinleyebilirsiniz. Sevgi ve saygı içerisinde hoş sohbetler diler sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız lütfen yorum yapmayı unutmayınız sizlerin her yorumu bizim için çok faydalı olacaktır Şimdiden teşekkür ederim.

Sevgi Chat Odaları

Oyuncu arkaşlarımızıda düşünerek, Oyun odalarımızıda açtık. Yayıncı arkadaşlarımızdan istek yapmanız için Radyo odamızı ve bir çok ihtiyaç için odalarımız mevcuttur. Sizlerin en güzel ortamda olmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız ve daha iyi olmak için çalışmalarımız devam etmektedir..

Sevgi Chat Mobil

Sevgi chat Mobil uygulaması ile nerde olursanız olun Chat ve sohbet etme sansınız vardır.. Sizlerin hoş enfes bir şekilde nerde olursanız olun sohbet , muhabbet, chat gibi sistemlerle Mobil sohbet uygulaması ile sohbet etmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız..

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çanakkale Dul sohbet Çanakkale Dul sohbet

Cebinizden Yemeyen Sohbet  Gelişen teknoloji ile girdiğimiz internette sohbet deneyimi elbette bir çok sitenin kurulması ile devam etti. Elimizde o kadar çok site var...

DEVAMI
Bursa Dul sohbet Bursa Dul sohbet

Sosyal hayatımızın bittiği bu karantina günlerinde yalnızlığımıza aynada bakıp sevimsiz bulduğumuz bir dönem. Yalnızlığın zor geldiği bir dönem. Kimseyle konuşamamanın ağırlığıyla yasıyoruz....

DEVAMI
Burdur Dul sohbet Burdur Dul sohbet

Yüz yüze Sohbet İmkânı   Chat odalarımız kişiler nasıl rahat ediyorsa o şekilde konuşabilsin diye yazılı ya da görüntülü olacak şekilde birbirinden...

DEVAMI