SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
harikaradyo.com

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Telefonda Sohbet – Sohbet Tel

Telefonda Sohbet

Telefonda sohbet ile İnsanlar kendileri için İdeal kanallar vasıtasıyla iletişim kurarlar. Bazıları bir telefon görüşmesinin aciliyetini tercih etse de, diğerleri e-posta yazma, acele etmeden ve pişman olacakları bir şey söyleyeceklerinden endişe etmeden yazının bir kısmını ekleyip silmeyi sever.

Hernet beklentilerini karşılayacak kusursuz bir çözüm ve net bir kazanan olmadığından, size bir telefon görüşmesi ve sohbetin üstünlüklerinın ve dezüstünlüklerinın bir listesini sunuyoruz, böylelikle size İdeal olanı siz belirlersiniz.

Tel Sohbet Canlı Sohbetin Evrimi

Telefonda Sohbet etmek için bir telefon görüşmesini karşılaştırdığınızda, son on yılda her ikisinin de geri dönüşü olmayan bir biçimde geliştiğini göreceksiniz. Enghouse Interactive , yöntem incelemelerden ve sohbet iletişiminin geleceğine yapılan çağrılardan, iletişim merkezlerinin gelişimi ile ilgili etkileyici bir rapor yazdı. Benzer bir problemle uğraşan Global Contact Center kıykatiyenma raporu şunları belirtiyor:

“İnsanlar şirketlere tanıdık gelecek biçimde girmek istiyorlar. Bu nedenle çözüm dizaynının nasıl çalıştıkları, yaşadıkları ve çevrelerindeki dünyayla nasıl bağlantı kurdukları konusu ile ilgili çerçevelenmeleri gerekir. Müşterilere sıklıkla çok sayıda kanalı içine alan bağlantılı bir yolculuk sunmanın komplikelığı. İnternet, internet sohbeti , sosyal medya ve telefon da dahil olmak suretiyle daha çok yetenek ve anlayış gerektirir. ”

Bu, hacimleri anlatıyor ve yıllar boyunca farklı iletişim kanallarında yapılan evrimin ve köklü değişikliklerin devam ettiğini teyit ediyor. Geleneksel anlamda, kullanıcılar genelde bir şirketin destek merkezini aramak için telefonu aldı .

Bu, yeni ve ortaya çıkan iletişim kanalları, mobil programlar ve bulut hizmetleriyle değişti. Sosyal ağlar ve internet sohbeti, bir müşteri destek hizmetiyle iletişim kurma konusu ile ilgili kullanıcılar için bir numaralı seçenek haline geldi. Karşılaştırma raporu , müşteri destek merkezlerinin% 53,2’sinin sosyal medya desteği sağladığını ve sosyal platformlarda sohbet etmenin 25 yaş ve altı kişiler için ilk iletişim opsiyonu olduğunu kanıtlıyor . Bu, son çare çözümü dışında, giderek artan sayıda kullanıcının telefonu açıp aramayacağı demek.

Telefonda Sohbet telefon görüşmesinin faydaları olduğu halde, istenen hizmet sonuçlarını elde etmenin bir yoludur . En önemlisi, bu, tüketicinin mesajının çok daha süratli anlaşılmasını içerir. Kaç görüşmeniz bir dakikadan az sürüyor? Mobil teknolojinin büyümesi ve farklı türde mobil cihazların geliştirilmesi dikkate alınsa bile, telearka planda harcanan dakika sayısı sürekli olarak azalmaktadır. Sohbet, müşteriler için kusursuz bir çözümdür zira online sohbet çözümleri, müşterilerin şu anda dünyanın neresinde ollinkarsa olsunlar, direkt olarak yardıma erişmesine izin verir. Ayrıca, kullanıcılar bir temsilci cevabını beklerken çoklu görev yapabilir. Aynı şey, bir müşteriyle sohbet ederken onları susturmak ya da telefon görüşmesinde olduğu gibi bir tür sıkıcı bekleme odası müziği koymak zorunda kalmadan destekleyici bilgilere göz atabilecek ajanlar için de geçerlidir.

Tel Sohbet iletişiminin dezüstünlükı duygudan yoksun olması veya en azından onları yanlış yorumlayabilmesidir. Sohbet kullanırken sizi rahatsız edebilecek diğer bir şey de yazma hızıdır. Normal e-postalardan daha süratli olduğu halde, hala konuşulan bir kelimenin kesintisizliğinden yoksundur. Bazı insanlar, bilhassa yaşlı nüfus, bir operatörle konuşmaktansa şeyleri yazmakta daha zorlanacaktır, bu nedenden dolayı ortaya çıkan problem daha süratli ve daha basit çözülecektir. Ayrıca, aracılar müşterinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla anlamadan ve daha şahsi deneyimler sunmak için şablon cevabını güncellemeden müşteri sorularına cevapları kopyalayıp yapıştırmaya başlarsa.

Telefonda Sohbet Görüşmesinin Gelişimi

İnsanlar sohbetin yalnızca telefon görüşmesinin tasarlanmış bir formu olduğunu iddia ediyor. Bu, Viber, Skype ve Facebook gibi servislere baktığımızda geçerlidir. O zaman bile, Facebook sesli ve görüntülü aramaları destek veriyor, yalnız neredeyse hiç kimse bunları kullanmıyor. Neden? Büyük ölçüde bin yıllık yüzünden . Telefon aramalarından güzel binlerce kişi sohbet etmeyi, kısa mesajlaşmayı ve anlık mesajlaşmayı tercih ediyor . Facebook gibi platformlara baktığımızda sohbet, kullanıcıları için her zaman ilk seçenek olacaktır. Bu, iletişimin birincil kanalı olarak sohbetin başarısı ile ilgili çok şey söylüyor.

Telefon kuşağının dönemleri için derin bir takdirleri vardır ve onu boşa harcamak istemezler. İstedikleri son şey, bir ürün ya da hizmet satın almak ve daha sonra cevap ya da yardım beklemek için saatler harcamaktır. Dijital göçebelerdir ve birçoğu yurtiçinde ya da yurtdışında akıllı telefonlar ya da dizüstü bilgisayarlarla çalışmaya alışkındır. Zaman önemlidir – sohbet servislerini kullanmanın ana sebebi budur .

Canlı sohbet ile telefon kullanımının yaş gruplarına göre karşılaştırılmasıResim 2. Sohbet ve Telefon görüşmesi

Ayrıca, yaşa göre canlı sohbet kullanımını görebilirsiniz.

Yaşa göre canlı sohbet kullanımı

Onun içinde makalesinde canlı sohbet demografiniz ile ilgili Craig Borowski belirtiyor:

“Gençlerin (18 ila 34 yaş arası) canlı sohbeti“ bir kez ”,“ birkaç ”ya da“ çoğu kez ”kullanması daha olasıdır, yaşlı insanların (55 yaş ve üstü)“ hiç kullanmamış ”olmaları daha olasıdır sohbet edin, veya etkin olmadan kullandınız (yani, sorularının cevaplanmasında başarısız oldular). ”

Y kuşağının sohbeti kullanmayı sevmesine rağmen, müşteri destek merkezlerinin temeli hala bir telefon görüşmesi olmaya devam ediyor. Bir problemu etkili bir biçimde çözmeye çalışırken hala dşayetli olan direkt olarak temas ve iki taraflı iletişim sağlarlar. Bununla beraber, birisinin arama yapması ya da beklemeye alınması için uzun süre beklemek, başarı hissinden ziyade basitçe müşteri hüsrana neden olabilir. Daha önce ifade ettiğimiz gibi, duyguları yazılı iletişim yoluyla okumak zahmetlidir. Bu, çağrı desteğinin operatörlere müşteri duygularını okuma ve kullanma konusu ile ilgili en büyük rehberliği verdiği alandır. Bir müşterinin sesindeki ses tonu, tutum ve aciliyet, bir temsilcinin müşterinin duygusal durumuna ve iletişim formuna yaklaşımını ayarlamasına yardımcı olabilecek işaretlerden yalnızca birkaçıdır.

Sohbetin aksine, metinde daha önce de ifade edildiği gibi, insanlar yazdıklarından daha süratli konuşlinkar, Sıkça sorulan soruları ve karşılaşılan problemlerda sık sık karşılaşılan senaryoları içeren doğru komut dosyaları ile telefon görüşmeleri hızlı ve basit bir biçimde ele alınabilir. Bununla beraber, telefon görüşmeleri, müşterilerin bir soru sormasının ve ihtiyaç duydukları desteği almanın en hızlı yoludur. Bu, müşterilerin operatörlerden adım adım rehberlik etmelerini ve anında geri bildirim vermelerini sağlar

Gerçek Zamanlı Sohbet Kullanmanın Yararları

Daha az hayal kırıklığı
Tel Sohbet, bir yanıt bekleyen müşterinin hayal kırıklığını ortadan kaldırır – anında olur. Bekleme tamamiyle kaldırılabilir, zira acil geri bildirim müşterinin yanıt beklerken sohbetten ayrılmasını engeller.

Azalan maliyetler

Sohbet, telefon faturalarının maliyetini azaltır ve müşteri problemlerinı çözüme ulaştırmak için ajanın harcadığı zamandan tasarruf edebileceğini sürekli olarak kanıtlar. Artan verimlilik, acentelerin aynı anda çok sayıda konuşmayı yönetmesine imkân tanır , bu da şirket için daha çok aracı işe alma ihtiyacını azaltır.

Yazmak konuşmaktan daha basit

Metni düzenleyebileceğiniz için bir şeyi yazılı olarak açıklamak daha basittir. Kelimelerini düşünmek için zamanın var. Sohbet, bir kişinin ifade ettiklerinin yanlış anlaşılması probleminu çözer. Örneğin, Viber müşterilerle sohbet etmek için harika bir çözümdür . Müşteriler ve şirketler arasındaki iletişim için genel sohbet sunar. Benzer biçimde, Facebook’u iş için kullanmak kullanıcılarınızla direkt olarak iletişim kurmanın harika bir yoludur.

Geliştirilmiş müşteri hizmetleri

Telefonda Canlı sohbet sohbet kullanarak müşteri hizmetlerini iyileştirmek ve sadakat olsun şirketlere yardımcı olduğunu söylüyor bir müşteri daha iyi anlaşılmasını .

Telefonda Sohbet istatistikleri

„Bu gibi numaralarla müşterilerin neden canlı sohbet sağlayan işletmelere döndüğünü görmek basittir. Basitçe söylemek gerek görülürse, müşteriler, desteği basit, problemsiz ve anlık yapan şirketlerle iş yapmaktan daha emin ollinkar. “- Kevin Gao, Com100.

Son olarak, sohbet kullanıcılara güç verir. Konuşmak için basit bir yol sağlar ve anında yardım sağlamaya yardım eder.

Bugünün iletişimi, arkadaşlarla, ailenizle, iş dostlarınızla kısa mesajlar için geliştirildi ve trend iş görüşmelerine yeni aktarıldı. Şirketler mutludur zira sohbet bir trenddir ve aynı anda çok sayıda kullanıcıyla bağlantı kurmalarına izin verir. Aynı anda beş kullanıcıyla konuşmak, beş kullanıcıyla yapılan telefon görüşmelerinden daha az zaman alır , bu da ayrı ayrı yapılması gerekir. Müşteriler her zaman online ve giderek daha sabırsız oluyorlar .

Sohbeti kullanmak, kullanıcılarla ilk temas için kusursuzdir ve müşterilerin yanıtları ve sorguları için destek sunar. Telefonun doğası, insanlarla uğraşmak söz konusu olduğunda, çok zaman ve iş gücü gerektirdiği için dezüstünlüklı bir duruma sokuyor.

Telefon sohbet programları

WhatsApp ve Viber gibi sohbet programları “gelişen” aramalar için kullanılır. Bu programlar vasıtasıyla iletişim, her şey tek bir yerde mevcut olduğu için kullanıcılar için harika olan ses ve video içerir. Ayrıca, WhatsApp ve Viber yalnızca iOS, Android ve Windows Phone’u değil, çeşitli platformları desteklemektedir. Ayrıca Nokia S40 ve S60 gibi geleneksel telefonlarını da destek veriyorlar.

Müşteri hizmetlerinde AI

Yapay zekanın müşteri hizmetlerine dahil edilmesi, çok fazla potansiyel gösteren bir eğilimdir. Şirketler, doğru kullandıkları takdirde chatbotların kullanımıyla işletme maliyetlerini düşürebilirler . Bu eğilim umut verici olsa da, AI modern müşterilerin verdiği bütün farklı senaryoları çözemediğinden şirketlerin müşteri hizmetleri trendlerinin üstünde kalması gerekiyor. Ayrıca, çoğu müşteri yalnızca şahsi bir dokunuşa sahip olmak için bir insan temsilcisiyle sohbet etmeyi tercih eder.

Telefon görüşmesi ve Sohbet

Bununla beraber, yeni teknolojilerin geliştirilmesi sohbetin evrimine katkıda bulundu ve telefon görüşmesi ikincil bir rol aldı . Yeni iletişim kanallarının ve sosyal ağların geliştirilmesi, kullanıcılara mevcut kullanıcı isteklerini karşılama konusu ile ilgili şirketler ile makul iletişim kanallarını seçme konusu ile ilgili daha çok özgürlük sağlar.

Y kuşağları giderek telefon görüşmelerinin yavaş yavaş tarihe dönüştüğünü kanıtlayan İdeal iletişim kanalı olarak sohbeti tercih ediyor. Kullanımı basittir ve etkili sonuçlar sağlar. Sohbet geçmişi, kullanıcıların kabul ettikleri şeyleri unutmaktan endişe duymalarını ve telefonla aldıkları bütün yanıtları hatırlamaları gerekmemesini sağlar. Sohbet telefon görüşmesini öldürdü mü yoksa telefon görüşmesi hala devam ediyor mu? Ancak, şirketler çok kanallı yaklaşımı unutmamalı ve kanal ne olursa olsun en iyi müşteri tecrübesini sunabilmelidir.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

CAN YÜCEL – Sebepsiz Sevmektir Aşk CAN YÜCEL – Sebepsiz Sevmektir Aşk

https://www.youtube.com/watch?v=sRLdD63zZ9w CAN YÜCEL - Sebepsiz Sevmektir Aşk - Sebepsiz Sevmektir Aşk şiiri - Sebepsiz Sevmektir Aşk şiiri indir -...

DEVAMI
Leylim Ley –  Azerice Leylim Ley – Azerice

https://www.youtube.com/watch?v=h_nQDJscmNM Фарахманд Каримов - Лайло 2019 | Farahmand Karimov - Laylo 2019

DEVAMI
Afyon Seviyeli Sohbet Afyon Seviyeli Sohbet

Afyon Seviyeli Sohbet Seviye bizim işimiz sitemiz içinde her oda birbirinden güzel seviyeli insanlarla doludur. Afyon Seviyeli sohbet odalarımız...

DEVAMI